Hakkımızda

how_it_works_11

Biz Kimiz

Kardeşler tesisatçı olarak; Kombi tesisatı, kalorifer tesisatı, doğalgaz tesisatı, su tesisatı, petek temizleme, kazan dairesi, su kaçağı tespiti ve yerden ısıtma sistemlerini son teknolojik malzemeler kullanılarak mimari yapıya uygun kaliteli işçilik sunarak, en güzel tamir hizmetini sunuyoruz. Kartal, Maltepe, Sancaktepe, Sultanbeyli, Tuzla, Pendik, Kadıköy, Üsküdar, Ümraniye, Çekmeköy, Ataşehir ve İstanbul Anadolu yakasında hemen her noktaya tesisat hizmetleri veriyoruz. .

how_it_works_22

Firma Misyonumuz

Firmamız kaliteyi sadece İstanbul Anadolu yakasında değil İstanbul’un tüm ilçelerinde ve yakın illerde de son teknolojik sistemleri kullanarak müşterilerimizin istekleri doğrultusunda ihtiyaçlarını gözeterek her türlü tamir, bakım, tesisat ve sistem kurulumlarını kaliteli, güvenilir ve sağlam ve de garantili olarak, sağlık kurallarına özen göstererek ve bizden beklenilen hususları yerine getirecek şekilde planlayıp en uygun ve ekonomik tesisi sistemleri kurarak, sektörde ilk sıraya yükselen firma olmaya çalışıyoruz. Villa, ev, daire, apartman, endüstri tesisi, konut, otel, fabrika, hastane, lokanta, spor salonu, laboratuvar, rezidans ve eğitim kurumu gibi her türlü binalarda, En son teknoloji ile çalışmak, Uluslararası standartlara uygun çalışmak, Digital ve mekanik sitemleri en üst seviyede sunmak, Son olarak bölgemizde öncü firma olarak, kurumsal değerlerde ilk sıralarda yer almaktır.

how_it_works_33

Firma Vizyonumuz

Kardeşler tesisatçı firması olarak müşterilerimizin istekleri ve ihtiyaçları doğrultusunda, kaliteli ve ekonomik her keseye uygun kombi tesisatı, kalorifer tesisatı, doğalgaz tesisatı, su tesisatı, petek temizleme, kazan dairesi, su kaçağı tespiti ve yerden ısıtma sistemlerini en yeni teknolojik gelişmeler ile müşterilerimize sunarak, kaliteli, hızlı ve evrensel standartlarda uzmanlaşmış ekibimizle sorumluluktan ödün vermeden insan sağlığını ve müşteri memnuniyetini hedefleyerek, yolumuza durmadan büyüyerek devam etmektir...