Doğalgaz Tesisatı ve Projesi Gaz Açma Servisi

Kalorifer tesisatı
Kalorifer Tesisatı Nedir | Nasıl Yapılır
Mart 9, 2021
Sultanbeyli Su Tesisatçısı Acil Sıhhi Tesisat Ustası
Mart 9, 2021
Doğalgaz Tesisatı

Doğalgaz Tesisatı

Doğalgaz tesisatı yıllar geçtikçe daha teknolojik ve digital olarak gelişen binaları ısıtmak için kullanılan en iyi sistemlerdendir.

Doğalgazlı binalar gittikçe çoğalmaktadır. İşte bu yüzden doğalgaz tesisatçısı tecrübeli usta ve uzman mühendislere ihtiyaç duyulmaktadır.

Doğalgaz nedir, doğalgaz tesisatı nedir. Birincisi doğalgaz katı ve sıvıdan farklı olarak fosillerin karışımı ile gaz halinde uçan maddelerdir. Ayrıca petrol çeşitidir.

İkincisi doğalgaz tesisatı bina ve yapılarda planlı ve projeli olarak kurulan sistemin gaz açma sonrasında ısıtma ve ısınmayı sağlayan düzenektir.

Ana kolon tesisatı, doğalgazlı ısıtıcılar, daire içi doğalgaz tesisat, proje ve gaz açma gibi tüm mühendislik çalışmalarını kaliteli, güvenilir, sağlam ve garantili yapıyoruz.

Doğalgaz firmaları arasında her zaman müşteri memnuniyetini önemseyerek doğalgaz teknik servisi ve tesisat kurulumu hizmetini sunuyoruz.

Kardeşler Tesisatçı İletişim

Doğalgaz Tesisatçısı Ustası Bilgi ve Teklif İçin İletişime Geçin

Doğalgaz Tesisatı Nasıl Döşenir?

Doğalgaz tesisat döşemesi uzman mühendis ve tecrübeli ustalar tarafından yapılması çok önemlidir. Tesisatın sağlam ve gazı sızdırmayacak şekilde belli bir plan ve projeye sahip olmalıdır.

Doğalgaz tesisat ana vanası, dağıtım borusu, kolon borusu, sayaç bağlantı hattı, tüketim hattı ayırım ve cihaz bağlantı hattı olarak sistemin kurulumu yapılası için gerekli noktalardır.

Doğalgaz tesisat döşemek için öncelikle dairenizde evinizde ya da binanızda ücretsiz keşif yapıyoruz. Daha sonra İGDAŞ şartnamelerine ve TSE Standartlarına uygun kaliteli malzeme kullanarak sertifikalı uzman ustalarımızın 1.sınf işçiliği ile doğalgaz tesisatını yapıyoruz.

Ayrıca gaz sızdırmazlık testini yaparak projesini çizip onaylatıyoruz. Son olarak randevu alıp gazınızı en kısa sürede açıyoruz.

Doğalgaz Tesisat Kurulumunda Dikkat Edilmesi Gerekenler?

Her işte olduğu gibi doğalgaz sistemi kuruluşunda da dikkat edilmesi gereken birçok husus vardır. İşte bu hususlar çok büyük öneme sahiptirler. Örneğin;

  • İşin ehli uzman kişilere yaptırılmalıdır,
  • Tesisat için en kaliteli borular kullanılmalıdır,
  • Doğalgaz sızdırmaması için sağlam boru birleştirmeleri yapılmalıdır,
  • Güvenilir ve sağlam macun kullanılmalıdır,
  • Projeye uygun tesisatın kurulmasına dikkat edilmelidir,
  • Gaz kaçağı dedektörü takılması gerekmektedir,
  • Yetkili firmalar tarafından yapılması gerekmektedir,
  • Doğalgaz herhangi bir tehlike anında ulaşılabilir olması gerekmektedir,

Gaz kaçak dedektörü; gaz sızıntısı yoğunluğunu ölçmeye yarayan cihaza denir. Herhangi bir gaz kaçağı durumunda gaz zehirlenmesi, yangın ve patlamaları önlemeye yarayan güvenlik cihazıdır. Gaz dedektörü insan sağlığı için çok önemlidir.

Doğalgaz Tesisat Fiyatları?

Doğalgaz tesisatı fiyatları, eve doğalgaz döşeme fiyatları, doğalgaz tesisatı döşeme fiyatları ve doğalgaz döşeme fiyatları en uygun veren firmayız.

Bunun yanında doğalgaz proje ücreti ve doğalgaz projesi fiyatları için firmamız en kaliteli ve garantili hizmeti en iyi fiyatlara yapıyoruz. Ayrıca güvenilir teknik servis hizmeti sunuyoruz.

Doğalgaz Tesisatçısı Ustası Bilgi ve Teklif İçin İletişime Geçin

Facebook: Kardeslertesisatcii

Twitter: @Kardeslertesisa

Youtube: Kardeşler Tesisatçı

Bizimle İletişime Geçin

%d blogcu bunu beğendi: