Kalorifer Tesisatı Nedir | Nasıl Yapılır

Kombi Tamiri
Kombi Tamiri Onarımı ve Bakımı | Kombi Satışı
Mart 9, 2021
Doğalgaz Tesisatı
Doğalgaz Tesisatı ve Projesi Gaz Açma Servisi
Mart 9, 2021
Kalorifer tesisatı

Kalorifer Tesisatı

Kalorifer tesisatı bina ve yapıların ısınması ve dengeli ısı derecesinde kalmasını sağlayan ısınmak için en çok kullanılan sistemlerden biridir.

Tesisat sistemi kaliteli ve düzenli akışta döşenirse verim yüksek olur. Bu da düşük ısılarda bile ev ya da direnin belli ısı derecesinde kalmasını sağlar.

Ayrıca cebinize de çok büyük fayda sağlar. Yani faturalarınızın yüksek fiyatlar yerine daha düşük faturalar gelmesini sağlarsınız.

Kat kaloriferi, mobil sistem borulama, yerden ısıtma sistemleri, topuklu strafor uygulama, denge kabı montajı, üç yollu vana, plastik kat kaloriferi, kalorifer kolon tamiratı gibi tüm tesisat işleri kaliteli sağlam ve düzenli yapılmalıdır.

Firmamız kalorifer tesisat düzeninin kurulmasını tecrübeli ustalar ile kaliteli, sağlam, güvenli ve garantili hizmeti vererek müşteri memnuniyeti gözetmektedir.

Kardeşler Tesisatçı İletişim

Kalorifer Tesisat Ustası Bilgi ve Teklif İçin İletişime Geçin

Plastik Tesisat: Sıva altı (şapaltı) ve sıva üstü (şapüstü) olarak iki şekilde yapılmaktadır. Gelişen teknoloji sayesinde kompozit kaplamalı borular sayesinde ısı kaybı minimuma indirilebilmektedir.

Mobil Sistem: Cihaz ile radyatör arasında bağlantıyı sağlayarak, ısınan suyun ilk önce kollektöre göndererek oradan eşit miktarlarda radyatörlere dağılmasını sağlamaktadır. Bu da en iyi ısınmayı sağlamaktadır.

Yerden Isıtma: Yerden ısıtma sisteminde radyatör bulunmamaktadır. Özel üretilen boruların yere sistemli şekilde kurularak kollektör ile ısınan suyun dağıtılmasıdır.

Kalorifer Tesisatı Nasıl Yapılır?

Kalorifer tesisat sistemi için öncelikle plastik tesisat, mobil sistem ve yerden ısıtma sisteminden hangisi kurulacaksa alanda ücretsiz keşif yapılır. Ayrıca odanın ya da dairenin büyüklüğüne göre radyatör belirlenmelidir.

Toplu konutlar da müstakil dairelerde veya işyerlerinde de kalorifer tesisatını plastik borulardan Mobil sistem PX borulardan veya topuklu strafor yardımıyla yerden ısıtma boruları ile yapıyoruz.

Her keseye uygun kaliteli hizmeti güvenli, sağlam ve garantili yapıyoruz. Yılların verdiği tecrübe ile kırmadan dökmeden ve mimari yapıya estetik görünüme uygun yapıyoruz.

Kalorifer Tesisat Kurulumunda Dikkat Edilmesi Gerekenler?

Kalorifer tesisat kurulumu için birçok dikkat edilmesi gereken husus bulunmaktadır.

  • Tesisata başlamadan önce alanda keşif yapılmalıdır.
  • Tesisat boruları düzenli ve kısa mesafeli kurulmalıdır.
  • Boruların gidiş yönüne dikkat edilmelidir.
  • Sıcak ve soğuk su borları karıştırılmamalıdır.
  • En uygun radyatör seçimi yapılmalıdır.
  • Dairenin izolasyonuna dikkat edilmelidir.
  • Isıtma süresinin ne kadar olacağına,
  • Hangi kalorifer sistemi kurulacağına,

Tesisat kurulumu tamamlanması için bu hususlar yerine getirilmelidir. Böylece dairenin ısıtması optimum düzeyde ve dengeli olarak ısınmasını sağlayacaktır.

Kalorifer Tesisat Fiyatları?

Kalorifer tesisatı fiyatları, radyatör ve kollektör fiyatları, kalorifer tamiri, onarımı ve bakımı fiyatları en iyi veren firmayız.

En iyi kalorifer ısıtma sistemi fiyatları için bizimle görüşmeden asla başka bir yere başvurmayın. Kaliteli ve güvenilir hizmeti en ucuza sunuyoruz.

Kalorifer Tesisat Ustası Bilgi ve Teklif İçin İletişime Geçin

Facebook: Kardeslertesisatcii

Twitter: @Kardeslertesisa

Youtube: Kardeşler Tesisatçı

Bizimle İletişime Geçin

%d blogcu bunu beğendi: